Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Як вивести котячий запах? 5 дієвих методів

Головне зображення ілюстративне

Поради

Як вивести котячий запах? 5 дієвих методів

У всіх вовняних домашніх улюбленців, будь вони чистопородні або дворовими котами, нащадками лордів або дворових кішок, з довгою або короткою шерстю – є щось спільне. Нестерпних запах! Це скоріше навіть не запах, а жахливий сморід, яку дуже важко вивести не тільки з дому, але і з меблів, підлоги, стін, одягу і всього іншого.

котячий запах

Джерело: vidpovim.pp.ua

Причин, чому кішка або котик минуть лоток, достатньо і є дієві способи, як перевчити домашніх «парфумерів». До основних труднощів належить проблема виведення жахливого смороду, що, як на зло, дуже стійкий. Як буває, тільки переступиш поріг незнайомого будинку, розумієш – тут мешкає котик. Рідко який господар хоче, щоб його гостей зустрічав такий неприємний і різкий аромат. Як же позбавиться від запаху кішки?

1. Універсальний засіб, що стало порятунком всіх любителів кішок – це горілка. Єдине, використовувати її потрібно не всередину! Нерозбавлену горілку необхідно застосовувати для протирання загиджених поверхонь. Запах йде миттєво. Тільки є одне але – на зміну запаху кішки приходить душок від горілки. Тому, «помічені» предмети і місця треба мити двічі.

2. Як варіант – марганцівка. Необхідно розчинити марганцівку у воді і протерти місце «злочину». Потрібно уважно стежити, щоб на поверхні не потрапляв осад від розчину – від нього утворюються плями. Застосовувати марганцівку для виведення запаху з тканинних поверхонь небажано.

3. Перевірений спосіб – лимонний сік. Свіжовичавлений сік одного лимона необхідно розбавити в склянці води. Якщо запашок занадто сильно в’ївся, сік можна розбавляти. Кислота лимона прекрасно розчиняє всі елементи котячої сечі, прибираючи тим самим саму причину запаху. А залишковий лимонний аромат відвадить кішку «мітити» на цьому місці.

4. Лідер боротьби з «котячим духом» – столовий оцет. Потрібно розвести його у воді в пропорції 1: 3. Такий розчин прекрасно допомагає, коли необхідно вивести пляму з оббивки дивана. Досить розпорошити суміш на «місце злочину» і витерти звичайною ганчіркою. Для максимального ефекту, можна доповнити методом з харчовою содою.

5. Свежепомеченную кішкою територію необхідно щедро посипати содою і залити розчином перекису (3%). По завершенню хімічної реакції може залишитися слабкий душок аміаку, який швидко зникне. Для видалення запаху з тканинних покриттів і речей цей спосіб не підходить – сода залишає плями.

Коментарі
Загрузка...
Вверх