Наші контакти

Колона – Cайт громадської журналістики

Як шукати роботу в ІТ-сфері на сайтах роботодавців

Новини

Як шукати роботу в ІТ-сфері на сайтах роботодавців

Як шукати роботу в ІТ-сфері на сайтах роботодавців

При пошуку першої роботи багато спеціалістів зустрічається з проблемами, адже скрізь потрібні люди з досвідом, а досвід можна отримати лише на роботі. Вирішити це протиріччя можна, створивши такі умови, при яких роботодавцям буде вигідно вас найняти. ІТ-спеціалісти, які прагнуть знайти нову високооплачувану та цікаву роботу у відомій компанії, можуть шукати вакансії через інтернет. Большість роботодавців, такі як Softserve, пропонують свіжі вакансії на своєму сайті, де можна відправити своє резюме. Офіс компанії знаходиться в Дніпрі та потребує значну кількість співробітників в офіс. Переглянути дсотупні вакансії можна тут.

Як обрати напрями роботи в ІТ

Як обрати напрям, не маючи досвіду в IT або маючи незначний досвід? Можна шукати щось аналогічне тому, чим ви вже займались. Наприклад, варто перейти з позиції менеджера по продажах на позицію IT- сейлза або з менеджера проектів перекваліфікуватись в IT- менеджера.

Новачкам роботодавці можуть запропонувати змішані позиції, де потрібно виконувати масу задач. Проте і заробітна плата на таких позиціях значно вища. Наприклад, пропонуються вакансії, де потрібно виконувати обов’язки бізнес-аналітика і менеджера проектів або тестувальника і системного адміністратора. Це цілком нормальна практика.

Пошук роботи в офісі або віддаленої роботи в IT-сфері

Спеціалістам з досвідом роботи, які претендують на високу зарплату та позицію у відомій компанії, рекомендується паралельно шукати вакансії як на біржах праці, так і на сайтах роботодавців. Другий варіант має безліч переваг:

  • дозволяє напряму контактувати з роботодавцем без посередників;
  • тривалість процесу проведення співбесід та прийому на роботу суттєво скорочується;
  • на сайтах роботодавці викладають всі свіжі вакансії, як тільки вони стають доступними. Тому спеціалісти можуть першии подати своє резюме, підвищивши шанси на вибір своєї кандидатури;
  • на сайті представлені всі доступні вакансії, а не тільки окремі в певних відділах.

Як шукати роботу в ІТ-сфері на сайтах роботодавців

Компанія Softserve є визнаним лідером у своїй сфері, а свої свіжі вакансії пропонує на сторінці https://career.softserveinc.com. Також пропонуються доступні вакансії для стажерів після університетів та курсів, на яких можна здобути бажаний досвід у даній сфері, при цьому отримувати достойну заробітну плату. Компанія постійно оновлює перелік вакансій, оскільки розширює свій штат у зв’язку з масштабуваннім бізнесу та зростанням кількості клієнтів.

Відкрити матеріал


Коментарі
01.04.2021
29.03.2021
14.02.2021
26.01.2021
28.12.2020
21.12.2020
07.12.2020
04.12.2020
02.12.2020
29.11.2020
26.11.2020
23.11.2020
22.11.2020
19.11.2020
Вверх