Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Як шукати роботу в ІТ-сфері на сайтах роботодавців

  Новини

  Як шукати роботу в ІТ-сфері на сайтах роботодавців

  Як шукати роботу в ІТ-сфері на сайтах роботодавців

  При пошуку першої роботи багато спеціалістів зустрічається з проблемами, адже скрізь потрібні люди з досвідом, а досвід можна отримати лише на роботі. Вирішити це протиріччя можна, створивши такі умови, при яких роботодавцям буде вигідно вас найняти. ІТ-спеціалісти, які прагнуть знайти нову високооплачувану та цікаву роботу у відомій компанії, можуть шукати вакансії через інтернет. Большість роботодавців, такі як Softserve, пропонують свіжі вакансії на своєму сайті, де можна відправити своє резюме. Офіс компанії знаходиться в Дніпрі та потребує значну кількість співробітників в офіс. Переглянути дсотупні вакансії можна тут.

  Як обрати напрями роботи в ІТ

  Як обрати напрям, не маючи досвіду в IT або маючи незначний досвід? Можна шукати щось аналогічне тому, чим ви вже займались. Наприклад, варто перейти з позиції менеджера по продажах на позицію IT- сейлза або з менеджера проектів перекваліфікуватись в IT- менеджера.

  Новачкам роботодавці можуть запропонувати змішані позиції, де потрібно виконувати масу задач. Проте і заробітна плата на таких позиціях значно вища. Наприклад, пропонуються вакансії, де потрібно виконувати обов’язки бізнес-аналітика і менеджера проектів або тестувальника і системного адміністратора. Це цілком нормальна практика.

  Пошук роботи в офісі або віддаленої роботи в IT-сфері

  Спеціалістам з досвідом роботи, які претендують на високу зарплату та позицію у відомій компанії, рекомендується паралельно шукати вакансії як на біржах праці, так і на сайтах роботодавців. Другий варіант має безліч переваг:

  • дозволяє напряму контактувати з роботодавцем без посередників;
  • тривалість процесу проведення співбесід та прийому на роботу суттєво скорочується;
  • на сайтах роботодавці викладають всі свіжі вакансії, як тільки вони стають доступними. Тому спеціалісти можуть першии подати своє резюме, підвищивши шанси на вибір своєї кандидатури;
  • на сайті представлені всі доступні вакансії, а не тільки окремі в певних відділах.

  Як шукати роботу в ІТ-сфері на сайтах роботодавців

  Компанія Softserve є визнаним лідером у своїй сфері, а свої свіжі вакансії пропонує на сторінці https://career.softserveinc.com. Також пропонуються доступні вакансії для стажерів після університетів та курсів, на яких можна здобути бажаний досвід у даній сфері, при цьому отримувати достойну заробітну плату. Компанія постійно оновлює перелік вакансій, оскільки розширює свій штат у зв’язку з масштабуваннім бізнесу та зростанням кількості клієнтів.

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх