Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Головне зображення ілюстративне

  Поради

  Як позбутися постійної втоми і отримати заряд енергії?

  Сучасній людині, зокрема жителю такого великої країни як Укрїна, часто не вистачає сил і витримки, щоб вчасно впоратися з усіма поставленими завданнями. Вона часто страждає від депресії і втоми, ліні і небажання робити що-небудь. Однак такі стани можуть чергуватися з підвищеною активністю.

  заряд енергії

  Джерело: school-world.com.ua

  Ось так от і перебуває сучасна людина в двох крайнощах: підвищеної активності, коли все треба терміново встигнути зробити, і ліні, коли все так набридло, що не хочеться ні за що братися. Що ж зробити сучасній людині, у якої так багато справ і турбот, щоб позбутися від постійної втоми і почати жити по-справжньому?

  Є кілька перевірених ефективних способів, які допоможуть вам увійти в правильний ритм і відчути смак життя:

  Сучасній людині часто не вистачає енергії. Причому мова йде про всі чотири типи енергії: духовної, розумової, емоційної і фізичної. Важливо вчасно відновлювати всю цю енергію.

  Щоб відновити фізичну енергію, займайтеся спортом, який вам дійсно подобається. Якщо ви будете займатися через силу тим, що вам не подобається, ви будете тільки витрачати енергію. Якщо ж ви
  знайдете те заняття, яке вам дійсно подобається, ви будете не тільки витрачати сили на заняття, але і отримувати нові. Наприклад, активні прогулянки на свіжому повітрі. Ви можете просто гуляти в парку і наповнювати свою енергію. А якщо ви ще візьмете з собою квадрокоптер, авто- або авіамоделі на радіокеруванні, вам буде забезпечений не тільки заряд енергії, а й позитиву.

  Щоб відновлювати енергію потрібно спати не менше 7 годин на добу. Звичайно, проспати ці 7 годинника потрібно вночі. А якщо у вас є можливість трохи подрімати вдень, зробіть це. Головне, не надто захоплюйтеся.

  Правильно харчуйтеся. Їжа та її якість впливають не тільки на роботу шлунково-кишкового тракту і зовнішність людини, а й на його запас фізичної енергії. Тільки здорова їжа може зарядити вас бадьорістю і енергією на весь день.

  Відмовтесь від кавових і алкогольних напоїв. Навіть якщо ранкова чашка кави заряджає вас енергією, до вечора від цієї енергії не залишиться і сліду. Що стосується алкоголю, то тут зрозуміло, що алкоголь і здорова фізична енергія – речі несумісні.

  Заповнити емоційну енергію допоможуть позитивні емоції. Такі почуття, як можливість, пригода, задоволення, виклик надають сил, а ось негативні емоції (гнів, роздратування, образа), навпаки, забирають.

  Заповнити розумову енергію допоможуть книги, документальні програми, шахи, заняття музикою і малюванням, а не комп’ютерні ігри і просиджування в соціальних мережах.

  Духовну енергію можна заповнити лише через добрі і потрібні справи, наприклад, благодійність. Важливо грамотно чергувати роботу і відпочинок, а також рівномірно розподіляти навантаження.

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

   09.01.2024
   06.11.2023
   02.11.2023
   24.09.2023
   03.10.2022
   21.08.2022
   03.05.2022
   20.04.2022
   08.03.2022
   27.05.2021
   23.05.2021
   30.04.2021
   29.04.2021
   01.04.2021
   Вверх