Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

“Я хочу бачити життя!”

Я хочу бачити життя

Новини

“Я хочу бачити життя!”

"Я хочу бачити життя!"Під гаслом – “Я хочу бачити життя!”, зараз в Україні триває IX благодійна акція “Серце до серця”, яка проходитиме по всіх містах нашої країни у період з 7 квітня по 27 квітня 2014 року. Головною метою акції є збір коштів на закупівлю медичного обладнання для лікарень України.

Цього року благодійний фонд “Серце до серця” збирає гроші для допомоги дітям, що мають вади зору. Гасло акції нинішнього року – “Я хочу бачити життя!

Голова правління благодійного фонду Євгенія Барановська заявила: “Ми традиційно збираємо кошти на лікування діточок. Цього року ми сконцентрувались на проблематиці зору, адже очі – це головний орган сприйняття світу!” Барановська також підкреслила, що волонтерами можуть стати усі бажаючі, яким небайдужа доля наших маленьких українців, що потребують допомоги. Основне завдання волонтерів – збирати кошти, організовувати масові заходи, конкурси, вікторини, аукціони, виставки на підтримку акції. Вони повинні допомогти зрозуміти усім, що чужого горя не буває, і кожен свідомий українець не має права пройти повз цю акцію.

Волонтери матимуть спеціальні бейджі, а скриньки, в які збиратимуться пожертвування, матимуть захисні наліпки та символіку благодійного фонду «Серце до серця». Коротко кажучи, волонтери ручаються за ефективність проведення акції.

Уже після збору коштів, скриньки із благодійними внесками приносяться в банк. Там перевіряється цілісність самих скриньок. Далі ж в присутності волонтерів рахуються зібрані благодійні внески. Всі кошти підуть на закупівлю якісного медичного обладнання для українських лікарень.

За роки існування акція набрала широких масштабів і заручилася вагомою підтримкою багатьох організацій та структур. Зокрема серед них такі: Міністерство охорони здоров’я України, Міністерство сім’ї, молоді та спорту України, ПАТ “Кредобанк”, GalaRadio, національна скаутська організація України “Пласт”, юридична фірма “Лавринович і Партнери”, Plastics-Україна, Автолюкс, Украфлора, телеканал М1, Perfecttradinggroup, Всеукраїнське молодіжне об’єднання підтримки вітчизняного виробника “Альтернатива”, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

До слова: близько 1 000 000 дітей страждають на захворювання очей. Основною патологією органу зору є вроджені захворювання, в т.ч. косоокість. 80% осіб з патологіями – це діти дошкільного віку. Станом на 2013 рік в Україні нараховується близько 7 тисяч дітей-інвалідів по зору, а гірше стають бачити більше ніж 450 тисяч українців шкільного віку.

Пам’ятайте, що допомогти дітям із вадами зору зможе кожен небайдужий!

www.galid.com/
ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top