Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Холодильник Samsung відкриває хакерам доступ до Gmail (5 фото)

Технології

Холодильник Samsung відкриває хакерам доступ до Gmail (5 фото)

Доступ до Gmail можна отримати за допомогою… холодильника! Все частіше навколо нас електронні пристрої наділяють корисними “фішками” – на ринку з’явилися розумні годинник, телевізори, і навіть кухонні агрегати, наприклад, холодильники. Так, смарт-холодильник Samsung, обладнаний 8-дюймовим сенсорним дисплеєм і модулем Wi-Fi, здатний запускати ігри і додатки, відображати зображення з дисплея підключеного смартфона, а також може показувати записи з календаря Google, використовуючи для цього відповідний аккаунт користувача.

Доступ до Gmail легко отримати хакерам. Як з’ясували фахівці Pen Test Partners, просунутий пристрій мало захищений від можливих атак. Вони виявили експлойт, що дозволяє перехоплювати дані, які проходять між сервером і виробом. Вада в безпеці виявлена в 4-дверної моделі Samsung RF28HMELBSR.

Смарт-холодильник підтримує захищений SSL-протокол, але не справляється з перевіркою SSL-сертифікатів. Це робить пристрій уразливим до атак хакерів, які, підключившись до мережі, здатні вкрасти облікові дані для входу в акаунт Google. У свою чергу це може позбавити користувачів контролю над їх поштою Gmail і акаунтами на інших сервісах, де користувач проходив реєстрацію зі своєї Google-скриньки. Компанія Samsung пообіцяла якнайшвидше усунути всі уразливості.

Холодильник Samsung відкриває хакерам доступ до Gmail

Холодильник Samsung відкриває хакерам доступ до Gmail

доступ до Gmail користувача

Холодильник Samsung відкриває хакерам доступ до Gmail

Холодильник Samsung відкриває хакерам доступ до Gmail користувача (5 фото)


Джерело: ubergizmo.com

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top