Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Харківського референдуму не відбудеться – Тарута

Новини

Харківського референдуму не відбудеться – Тарута

В Харкові 11 травня референдуму не відбудеться. Про це заявляє член коордради руху сепаратистів “Південний Схід” Юрій Апухтін.

Він роз’яснив, що місцеві сепаратисти неготові до опитувань, тому що не узгодили запитань, спільних для Харкова, Луганська, Донецька. Раніше Апухтін заявляв про проведення цього тижня референдуму разом із Луганською та Донецькою областями.

Нагадаємо, що 7 травня російський президент Путін звернувся до прихильників федералізації з проханням перенести т.зв. референдум у південно-східній Україні 11 травня і наголосив на важливость проведення виборів президента. Однак кервіники проросійських сепаратистів Донецька заявляють, що не будуть нічого переносити.

Керівник Донецької ОДА Сергій Тарута заявив, що псевдореферендум, який ініціюють прихильники т.зв. “Донецької народної республіки”, не несе собою небезпеки.

“Ми усвідомлюємо, що це чистісінька профанація, тому до неї саме так і треба ставитись”, – сказав він. За словами Тарути, це псевдореферендум і, звичайно, результати будуть теж “псевдо”.

9 травня Донецька міська рада повідомила, що нічого не вирішувала про надання муніципальних приміщень для проведення референдуму.

Джерело Ліга, 5 канал.

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх