Американська компанія Snake River Shooting Products, що спеціалізується на виробництві боєприпасів для стрілецької зброї, випустила патрони для захисту 12-го калібру для самооборони від дронів. Як заявляє компанія, їх новинка є кращим рішенням для захисту від посягань на приватне життя з боку непроханих безпілотників.

У своєму посланні представники компанії згадують випадок з американцем Вільямом Мерідетом з Кентукі, який підстрелив дрон, що кружляв над його будинком, він побоювався за приватне життя своїх неповнолітніх дочок. В результаті поліція затримала чоловіка за порушення правил поводження зі зброєю в населеному пункті і погрози на адресу власника квадрокоптера. Компанія стверджує, що для уникнення подібних інцидентів потрібно ввести зміни до законодавства щодо використання зброї: дозволити його застосування проти нахабних безпілотників.
Випущені спеціальні патрони для захисту від непроханих дронів (5 фото)
Що ж стосується патронів під назвою Drone Munition, то виробник завіряє в їх безпеці для навколишнього середовища: вони не містять свинець, але залишаються настільки ж ефективними в боротьбі з дронами, що порушують повітряний простір людей.

Джерело: cnet.com

Автор: Сайт громадської журналістики