Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Випущені спеціальні патрони для захисту від непроханих дронів (5 фото)

Головне зображення ілюстративне

Технології

Випущені спеціальні патрони для захисту від непроханих дронів (5 фото)

Американська компанія Snake River Shooting Products, що спеціалізується на виробництві боєприпасів для стрілецької зброї, випустила патрони для захисту 12-го калібру для самооборони від дронів. Як заявляє компанія, їх новинка є кращим рішенням для захисту від посягань на приватне життя з боку непроханих безпілотників.

У своєму посланні представники компанії згадують випадок з американцем Вільямом Мерідетом з Кентукі, який підстрелив дрон, що кружляв над його будинком, він побоювався за приватне життя своїх неповнолітніх дочок. В результаті поліція затримала чоловіка за порушення правил поводження зі зброєю в населеному пункті і погрози на адресу власника квадрокоптера. Компанія стверджує, що для уникнення подібних інцидентів потрібно ввести зміни до законодавства щодо використання зброї: дозволити його застосування проти нахабних безпілотників.
Випущені спеціальні патрони для захисту від непроханих дронів (5 фото)
Що ж стосується патронів під назвою Drone Munition, то виробник завіряє в їх безпеці для навколишнього середовища: вони не містять свинець, але залишаються настільки ж ефективними в боротьбі з дронами, що порушують повітряний простір людей.

Джерело: cnet.com

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх