Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Виділення земельних ділянок учасникам АТО з Рівненщини

Новини

Виділення земельних ділянок учасникам АТО з Рівненщини

З червня 2014 року з ініціативи органів державної влади та місцевого самоврядування учасники АТО та члени родин загиблих військовослужбовців можуть отримати земельні ділянки. Понад дві тисячі військових Рівненщини вже звернулися із заявами, з них майже 900 – надійшло в Рівне. В області надано понад 700 дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо виділення земельних ділянок.

Виділення земельних ділянок

195 осіб Рівненщини вже отримали землю та оформили відповідні документи. З них 50 ділянок – під будівництво та обслуговування житлових будинків, 134 – для ведення садівництва і 11 – для особистого селянського господарства.

Виділення земельних ділянок підтримали майже всі органи місцевого самоврядування в області.

Виникають проблеми лише з Шубківською сільською радою, яка написала вже понад 40 відмов на заяви учасників АТО, пояснюючи це тим, що в межах населеного пункту немає вільних земельних ділянок. Незважаючи на це, Головне управління Держземагенства в області цим військовим виділяє земельні ділянки під садівництво за межами населенного пункту.

Отримати земельну ділянку в Рівному можуть лише ті, хто були прописані у місті до призиву до лав ЗСУ та мають посвідчення учасника бойових дій. Розподіл земельних ділянок в обласному центрі буде проходити за жеребкуванням. Сам учасник АТО може брати участь у жеребкуванні або його довірена особа (зареєстрована через довіреність).

Начальник Головного управління Держземагентства в області Світлана Богатирчук-Кривко говорить, що проблем з пошуками вільних земельних масивів за межами населених пунктів немає. Складніша ситуація з пошуком вільних земельних ділянок під будівництво в містах і селах.

Автор: Юлія Корецька

Continue Reading
СТАТТІ НА ЦЮ ТЕМУ:
ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top