Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Головне зображення ілюстративне

  Культура

  “Від Майдану до АТО” – виставка загиблого героя відбулася в Тернополі

  2 лютого в Українському домі в Тернополі відбулася виставка загиблого в боях за Україну Віктора Гурняка. Виставка його фоторобіт отримала назву “Від Майдану до АТО”.

  Віктор Гурняк – фотокореспондент, виходець із Пласту, солдат 24-го БТО “Айдар” покинув цей світ 19 жовтня 2014 року захищаючи цілісність України.

  У рамках виставки організатори презентували 35 фотографій. Серед них – події Майдану, масові молитви за Україну, поховальні церемонії за загиблими героями і кадри боїв сил АТО. Найбільш символічним одне з місцевих видань назвало фото “фатального автомобіля”. Саме в цьому автомобілі Віктор і загинув, коли рятував поранених вояків, вивозячи з-під обстрілу поблизу Смілого у Слов’яносербському районі, що на Луганщині.

  Виставка фоторобіт Віктора Гурняка у Тернополі транзитом. Після Львова та Івано-Франківська виставка переїхала до Тернополя, а далі рухатиметься через Рівне та Київ. В той же час проводилися виставки робіт Віктора і закордоном – у Німеччині, США, Швеції, Польщі та інших країнах.

  Разом з проведенням виставки організатори також збирають кошти для сім’ї Віктора. Загинувши чоловік залишив по собі осиротілими свою 3-річну доньку та кохану дружину.

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх