Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Вибери мене: мінімалістичні постери кандидатів в Президенти України

Новини

Вибери мене: мінімалістичні постери кандидатів в Президенти України

Президентська гонка в Україні набирає обертів і з кожним днем стає все феєричнішою: кандидати все частіше вдаються до чорних методів боротьби, а виборців ще більше дратує політична реклама, яка увірвалась у нашу буденність. Дизайнер з Вінниці, Ігор Чепугов, вирішив підійти до цього питання з іншої сторони, і створив серію мінімалістичних постерів для кожного з кандидатів. 

Кожен постер з неприхованим сарказмом ілюструє кандидата в Президенти України, і водночас залишається вірним традиціям мінімалізму. Ігор розповів Inspired, що працює в дизайні та рекламі уже досить давно, але і в передвиборчих кампаніях також брав участь, тому волею-неволею, але стежить за політикою постійно.

“Ідея дуже проста: обєднати стереотипи і меми, і подати їх максимально компактно – як в дизайні, так і в меседжі”,  – розповідає він, і додає, що гасла, використані в роботах – досить опозиційні, але зроблені максимально по-доброму, без бажання когось образити.

Не зважаючи на шалену популярність постерів в мережі – запис Ігора у Facebook перепостило понад 1800 людей, політики з ним поки не зв’язувались.

Джерело: Inspired

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх