Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

В Житомирі відкрили фотовиставку «100 емоцій дітей»

Західна Україна

В Житомирі відкрили фотовиставку «100 емоцій дітей»

В Житомирі відкрили фотовиставку «100 емоцій дітей». Щороку в усьому світі 1 червня святкується День захисту дітей. В Україні це свято визнано офіційним з 1988 року відповідно до Указу Президента України від 30 травня 1998 року.

З нагоди святкування у Житомирі «Дня захисту дітей» відбуватиметься фотовиставка «100 емоцій дітей».

Можливо вам буде цікаво, як же зародилася така ідея?

Як розповідала автор ідеї Тетяна Павловська: «Люблю фотографії про людей та про емоції, особливо якщо вони щирі та справжні. Найбільше подобається фотографувати дітей, вони цікаві, розкуті, чесні, вони говорять та роблять, що відчувають. Ще з ними ніби ти знову потрапляєш у світ дитинства. Я розумію, як швидко плине час, і ці всі миті хочеться зловити, адже вони зникають, лишаючи на згадку лише безцінні фото. Тому виникла ідея зробити фото-проект про дітей, про їх емоції, їх мрії та переживання».

Фото-виставка буде доступною з 1 по 30 червня 2016 року у дитячому розважальному центрі  «Kids`sity – місто професій» за адресою: вул. Грушевського 50/81 (Котовського), 2-й поверх.

На виставці буде представлено понад 100 світлин із дітками. Також організатор наголосила, що подібні проекти ще будуть проводитись у місті Житомир.

Реалізації даної ідеї посприяли випускники HD-schoo – однієї з найкращих фото-шкіл в Житомирі.

«100 емоцій дітей».

Автор: Олена Загоровська

Continue Reading
СТАТТІ НА ЦЮ ТЕМУ:
ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top