Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Головне зображення ілюстративне

  Західна Україна

  В Житомирі відкрили фотовиставку «100 емоцій дітей»

  В Житомирі відкрили фотовиставку «100 емоцій дітей». Щороку в усьому світі 1 червня святкується День захисту дітей. В Україні це свято визнано офіційним з 1988 року відповідно до Указу Президента України від 30 травня 1998 року.

  З нагоди святкування у Житомирі «Дня захисту дітей» відбуватиметься фотовиставка «100 емоцій дітей».

  Можливо вам буде цікаво, як же зародилася така ідея?

  Як розповідала автор ідеї Тетяна Павловська: «Люблю фотографії про людей та про емоції, особливо якщо вони щирі та справжні. Найбільше подобається фотографувати дітей, вони цікаві, розкуті, чесні, вони говорять та роблять, що відчувають. Ще з ними ніби ти знову потрапляєш у світ дитинства. Я розумію, як швидко плине час, і ці всі миті хочеться зловити, адже вони зникають, лишаючи на згадку лише безцінні фото. Тому виникла ідея зробити фото-проект про дітей, про їх емоції, їх мрії та переживання».

  Фото-виставка буде доступною з 1 по 30 червня 2016 року у дитячому розважальному центрі  «Kids`sity – місто професій» за адресою: вул. Грушевського 50/81 (Котовського), 2-й поверх.

  На виставці буде представлено понад 100 світлин із дітками. Також організатор наголосила, що подібні проекти ще будуть проводитись у місті Житомир.

  Реалізації даної ідеї посприяли випускники HD-schoo – однієї з найкращих фото-шкіл в Житомирі.

  Автор: Олена Загоровська

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх