Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

В Харкові були спіймані не сепаратисти, а майданівці

В Харкові були спіймані не сепаратисти, а майданівці

Новини

В Харкові були спіймані не сепаратисти, а майданівці

7 квітня в Харкові було спіймано 64 сепаратисти.

Після цього, авторитет Авакова знову почав відновлюватись в очах української громади. Та як стало відомо, спіймано було не зовсім сепаратистів. Декілька із спійманих є активістами Євромайдану, які захищали Харківську ОДА від нападу сепаратистів. Майданівців, які відстоювали права єдиної країни, були сильно побиті силовиками.

Ще один випадок для прикладу: “Інформація про те, що донецька міліція перейшла на бік сепаратистів не відповідає дійсності“, – заявила прес-служба Донецької ОДА. Тоді, чому коли сепаратисти захоплювали державні будівлі та безжально били людей, які виступали проти розколу України, міліція стояла осторонь. Як заявив один з майданівців: “Коли сепаратисти били нас і заставляли ставати на коліна, ми звернулись до міліції, у відповідь ми почули: “Краще ставайте на коліна, бо вони вас поб’ють”. І це такі в нас правоохоронці?”

Постає питання: на чиєму боці захисники правопорядку в Харкові? Спираючись на події, які відбувались протягом останнього часу, можна зробити очевидний висновок. Про те, що міліція служить не українському народу. Тоді кому? І чи взагалі потрібні нам такі захисники?

Звичайним громадянам боляче спостерігати за тим, що відбувається в Україні. За тим, як люди, які мали б захищати нас, навпаки пригноблюють.

Та не все так погано, як здається. В нашій країні також є люди, які дійсно служать українському народу. Незважаючи на залякування, побиття, вбивства, наші військові в Криму несли службу з гордо піднятою головою.

Доки будуть такі люди, доти буде Україна! Слава героям!

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх