Колона – Cайт громадської журналістики

В Україні буде новий генпрокурор Віктор Шокін – Рада дала добро

Рада розгляне питання про референдум 29 квітня - Петренко

Рада розгляне питання про референдум 29 квітня - Петренко

ВРУ сьогодні проголосувала за кандидатуру на пост генпрокурора Віктора Шокіна. На цій посаді його підтримало 318 депутатів.

У своїй промові перед ВРУ Шокін пообіцяв взятися за найрезонансніші справи і якомога швидше довети їх до логічного завершення. Він у контексті промови згадав справу розстрілів Майдану. Крім того, новопризначений генпрокурор заявив, що буде боротися з чиновниками старого режиму.

– Це буде стосуватися усіх високопосадових осіб минулого злочинного режиму, – доповнив Шокін.

До того ж, генеральний прокурор обіцяє повернути до країни гроші, які були вкрадені Януковичем та його прибічниками. Також згадав про сепаратизм і тероризм, з якими зобов’язався боротися.

Цікавим є той факт, що за нового генпрокурора проголосували усі 32 депутати від фракції “Опозиційний блок”, а проти голосували “Самопоміч” та Радикальна партія”.

Шокін, зокрема, підтвердив, що заступника генерального прокурора Анатолія Даниленко було звільнили, разом з тим зобов’язався вкрай швидко попризначати нових.

Нагадуємо, вчора, в понеділок 9 лютого, Віталій Ярема подав заяву, в якій висловив бажання полишити свій пост. Сьогодні рада прийняла відставку.

Сайт громадської журналістики

Exit mobile version