Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

В Тернополі з’явиться екопарковка на вулиці Курбаса

Новини

В Тернополі з’явиться екопарковка на вулиці Курбаса

Під час своєї робочої поїздки мер Сергій Надал розповів, що екопарковка на вулиці Курбаса з’явиться завдяки мешканцям Тернополя.

Екопарковка на вулиці Курбаса, 2 має з’явитися в ході ремонту, який розпочали ще рік тому. За словами мера, який проїздив повз місце ремонту сьогодні, минулоріч встигли полагодити тільки ту частину двору, яка призначена для пішоходів.

Під час своєї робочої поїздки мер Сергій Надал розповів, що екопарковка на вулиці Курбаса з'явиться завдяки мешканцям Тернополя

Ремонт відновили відразу ж, як потепліло. Тепер погода дозволяє продовжити ремонт подвір’я по вулиці Курбаса, 2.

Як заявив Надал, проект нового подвір’я було детально проговорено з місцевими мешканцями, і вони його погодили спільно з комунальниками. Таким чином мешканці прилеглих будинків вирішили, що їм комфортнішим буде покриття із бруківки, а крім цього в дворі збудують екопарковку з додатковими парко-місцями.

Надал зауважив, що екопарковки – популярна ідея в Тернополі. Наразі багато мешканців, в подвір’ях яких відбуваються капремонти, наполягають на тому, щоб у них їх теж облаштували.

Візити, на кшталт сьогоднішнього, Надал здійснює щоденно, оглядаючи місця ремонтів. Наразі капітальні ремонти відбуваються іще в 6 точках міста.

Continue Reading
СТАТТІ НА ЦЮ ТЕМУ:
ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top