Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

В Тернополі за викриття чиновників пропонують винагороду

за викриття чиновників пропонують винагороду
Головне зображення ілюстративне

Гроші

В Тернополі за викриття чиновників пропонують винагороду

За викриття чиновників пропонують винагороду, яку можна отримати в рамках проекту “Хто в цій хатині живе”. За фотографії розкішних маєтків пропонують по 500 грн.

За викриття чиновників пропонують винагороду в Громадській спілці “Рада бізнесу Тернопілля”. Організатори проекту пояснили, що не збираються втручатися у приватне життя держслужбовців. Щоб запобігти проблемам із законом, учасники повинні фотографувати маєтки чиновників із-за меж приватної території.

При цьому рекомендовано знімати маєтки тих посадовців, які живуть значно розкішніше, ніж їм дозволяє їхня державна зарплатня.

У такий спосіб РБТ ініціює боротьбу із корупцією в держорганах. Учасників просять разом із 3 фотографіями маєтку подавати й інші відомості про чиновника – ім’я, статус, адреса.

Член РБТ Віталій Сороколіт припускає, що при загальних доходах сім’ї до 100 тис. грн на рік наявність 3-поверхової садиби – нереальна. Тому до держслужбовців виникатиме багато питань та претензій, якщо випадково з’ясується, що у їхніх родин у володінні знаходиться шикарне житло.

Як мінімум, за такі маєтки доведеться звітуватися перед небайдужими громадянами. А також це приверне увагу журналістів. Підозріло забезпечених чиновників вноситимуть у відповідну публічну базу, як стверджує Руслан Савчишин, інши член спілки.

Організатори також гарантують учасникам проекту анонімність.

Коментарі
Загрузка...
Вверх