Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

В Тернополі викрили сутенершу та проститутку

Новини

В Тернополі викрили сутенершу та проститутку

В Тернополі знову сексуальний скандал. Жительку міста Тернопіль притягнуть до кримінальної відповідальності за проституцію та звідництво. Невеликий “бізнес” жінки викрито відділом боротьби з торгівлею людьми УМВС Тернопільщини.

За попередньою інформацією, в Тернополі підприємлива жінка займалася звідництвом, допомагаючи своїй знайомій. Вона шукала клієнтів, щоб надавати їм інтимні послуги. Її “працівниця”, з якою вона, як поки що відомо, познайомилася випадково, зважаючи на скрутну матеріальну ситуацію та відсутність роботи, вирішила в такий спосіб підзаробити.

Жінки спілкувались переважно телефоном і звідниця надавала 32-річній подрузі контакти потенційних клієнтів. За свої послуги проститутка отримувала від 100 до 300 грн.

Міліціонерам, що викрили цей протизаконний “бізнес” в Тернополі, вдалося припинити бізнес інтимних послуг, а також задокументувати декілька фактів надання сексуальних послуг цими жінками за гроші.

Таким чином обом жінкам світять покарання згідно із законодавством: звідниці – за частиною 1 статті 302 ККУ (до 2 років утримання за ґратами), а самій проститутці, що надавала інтимні послуги, – за статтею 181-1 КУпАП (штраф до 170 грн, а при повторному проступку – до 255 грн).

Цікаво, чи зупинить це покарання жінку, що займалась проституцією, і чи змусить її знайти справжню роботу, а також цікаво, яким бізнесом відтепер займатиметься за ґратами звідниця.

Сайт громадської журналістики

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top