Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

В Тернополі Партія регіонів ігнорує стратегію Президента України

Новини

В Тернополі Партія регіонів ігнорує стратегію Президента України

12 листопада в Тернополі відбулась сесія обласної ради. Під час голосування народні обранці підтримала проект рішення Тернопільської облради щодо підтримки євроінтеграції України. На необхідності прийняття звернення Тернопільської облради до найвищих посадовців України щодо підписання Угоди про асоціацію з ЄС саме на пленарному засіданні наполягав депутат Тернопільської облради Степан Барна.

264588_698126253540583_651740646_n

Проект підтримало – 61 депутат. Степан Барна повідомив, що за це проголосували усі «свободівці», 7 –«унп-істів», 6 – з «Єдиного центру», 5 – «Нашої України», 3 – позафракційних та 0 – з Партії регіонів.

18-4

– На сесії було видно чітко, що “команду” не голосувати провладним фракціям по цьому питанні давав заступник голови ОДА Петро Гоч, – каже Степан Барна.

Партія регіонів в Тернополі пішла проти Президента Януковича, який чітко задекларував євроінтеграційні наміри в Україні. Тоді цікаво, яку відповідальність понесуть члени фракції Партії регіонів в Тернопільській обласній раді, які однозначно пішли проти голови ОДА Валентина Хоптяна та Президента України Віктора Януковича. Адже народного депутата Ігоря Маркова за проросійську орієнтацію взагалі позбавили мандату.

За матеріалами новиного порталу Погляд

 Коментарі
Вверх