Колона – Cайт громадської журналістики

В Рівному через обрив електролінії постраждало авто (Фото)

обрив електролінії

Обрив електролінії в Рівному стався вранці близько 11 години. Через вітер дерево, що впало на перехресті вулиць Приходька та Осіпова, обірвало електропровід, під який потрапив автомобіль.

Через обрив електролінії жінка-водій понад дві години провела під кабелями, що лежали на її авто, в страху за своє життя. Комунальники, за словами постраждалої, не надто оперативно зреагували на дзвінки.

На місце приїхала також поліція, а згодом бригада Міськсвітла, яка взялася ліквідовувати обрив. Виявилося, що самі ці лінії електропередач відключені вдень, тому що живлять тільки нічне освітлення. Якби пригода сталася вночі – люди б загинули.

Наразі працівники Міськсвітла в терміновому порядку проводять обрізку дерев, щоб відновити електропостачання до ліхтарів, та ліквідувати загрозу.

Жінка-водій, що постраждала матеріально та зазнала серйозного стресу, наразі поїхала додому. Її автомобіль зазнав лише ушкоджень від дротів. Вона написала заяву в поліцію, щоб отримати матеріальну компенсацію від комунальників, які мали б відповідати за вчасну обрізку дерев.

Про це Сайту громадської журналістики повідомили очевидці.

Exit mobile version