Колона – Cайт громадської журналістики

В Одесі станцювали прощальне “Лебедине озеро” для Путіна (ВІДЕО)

30 квітня одеські балерини на тлі військової техніки виконали “Лебедине озеро” для Володимира Путіна.

Балет біля стін Військово-історичного музею

Уривок із “Лебединого озера” виконали біля стін Військово-історичного музею на вулиці Пироговській в Одесі. Танцювальне послання, за словами організатора дійства, депутата Одеської облради Олексія Гончаренка, адресоване президенту Російської Федерації Володимиру Путіну.

За словами Гончаренка , “Лебедине озеро” було вибрано тому, що трансляція цього балету по телебаченню в Радянському Союзі завжди заміняла собою новини про державні перевороти або смерті генеральних секретарів КПРС.

Організатор дійства депутат Олексій Гончаренко з балеринами

“Всесвітньо відомий балет отримав і політичне значення – білий лебідь в радянській політичній інтерпретації ставав чорним вороном, який знаменує собою крах чергового режиму, крах чергового авторитарного правителя Росії.

“Цим балетом хочемо показати Володимиру Путіну, що розпочавши агресію проти нашої країни, він зробив фатальну помилку, і для нього, як для авторитарного правителя, настав фатальний момент”,упевнений Олексій Гончаренко.

“Сьогодні Володимир Путін погрожує нам, брязкаючи на кордоні з Україною своїм зброєю. Нам не страшно і ми розуміємо, хто в цій війні переможе. Ця війна стане початком краху режиму Путіна”,додав Олексій Гончаренко.

До слів організатора приєднуються і балерини, які хочуть жити в мирній і щасливій Україні.


Джерело: dumskaya.net

Exit mobile version