Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  50 відтінків сірого

  Афіша

  Світу був приставлений новий саунд до скандального фільму “50 відтінків сірого” (Відео)

  Коротко про головне: “50 відтінків сірого” – є еротичним романом-бестселером британської письменниці Е.Л.Джеймс. В романі описується історія стосунків підприємця Крістіана Грея і студентки Анастасії Стіл. Книга повна відвертих сексуальних сцен, присутні елементи БДСМу (рабство і дисципліна, домінування і підкорення, садизм і мазохізм і це навіть не повний список) тому для читання непонолітніми не рекомендувалася б.  За швидкістю продажів роман перевищив навіть попередніх рекордсменів Сутінки та серію романів про  Гаррі Поттера. Вже до кінця 2012 року(нагадуємо що книга була видана 2011 року) у всьому світі було продано понад 40 млн. копій.

  Трейлер до фільму (українською):

  Кінострічці – “50 відтінків сірого” було присуджено найбільш суворий рейтинг – R. Це означає, що цей фільм призначений для перегляду особам не молодше 18 років, тому що може містити сцени з насильством, сексуальні сцени, сцени з вживанням наркотиків, і т.д.

  Співачка Еллі Голдінг представила світу новий саунд Love Me Like You Do, який стане однією з муз. композицій фільму “50 відтінків сірого”.

  Кількість переглядів на 11 січня 2015 року досягла 4 млн. 941 тис.

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх