Колона – Cайт громадської журналістики

У Вараші відбудуться особливі тренінги “Університету громадянської активності”

Університету громадянської активності

Перший тренінг “Університету громадянської активності” в Вараші (Кузнецовську) відбудеться 6 листопада у актовій залі Кузнецовської  міської центральної бібліотеки за адресою мікрорайон Перемоги, 23. Другий тренінг запланований на 13 листопада.

Під час тренінгів учасники отримають знання та навички з наступних тем: інструменти громадського контролю за роботою влади, особливості отримання публічної інформації, електронні сервіси громадського контролю, самоорганізація громадських ініціатив, оскарження дій чи бездіяльності органів влади, протидія та запобігання корупції на місцевому рівні.

УВАГА! Спеціально для учасників з Вараша до стандартної програми тренінгів будуть додані два бонусні модулі-практикуми з ефективної адвокасі громадських ініціатив та медіа-комунікації в сучасних умовах.

Для участі необхідно пройти коротеньку реєстрацію:https://goo.gl/forms/U81ZPVHcQZ6lEiHv2
Зараз зареєстровані – 13 учасників.

Нагадуємо також дати проведення тренінгів у Здолбунові (27 листопада та 18 грудня) Дубно (22 січня та 12 лютого), Костополі (26 лютого та 19 березня).

______

Проект здійснюється за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов`язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

Exit mobile version