Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

У Тернополі учитель вимагає гроші з батьків

Учитель вимагає гроші з батьків

Гроші

У Тернополі учитель вимагає гроші з батьків

Учитель вимагає гроші з батьків, як стверджує мати одного 9-класника Тернопільської ЗОШ №28, де навчається її син. Класний керівник нібито збирає добровільно-примусову допомогу.

Чи й справді учитель вимагає гроші з батьків 9-класників наразі з’ясовують представники управління освіти. Звернулася до міської ради із цією проблемою мати одного із учнів 28 школи.

За словами жінки, директор школи, збираючи шкільні батьківські збори, говорить про добровільність внесків. Але в той же час класний керівник стверджує, що гроші збирати обов’язково.

Наталія Яциковська, учитель світової літератури Тернопільської ЗОШ №28

Йдеться про вчителя світової літератури – Наталію Яциковську. Судячи з інформації на сайті школи – саме вона є класним керівником 9-а класу. Випускниця Тернопільського педагогічного, вона уже майже 25 років працює в ЗОШ №28.

Як стверджують місцеві ЗМІ, на захист класного керівника стали батьки іншого 9-класника. За їхніми словами, Наталія Яциковська завжди була зразковим вчителем і ніколи не вимагала грошей. Наприклад, батько учня переконує, що грошима, якщо вони й збиралися, розпоряджався виключно батьківський комітет. Адже на школи держава майже нічого не виділяє.

Варто зауважити, що не лише в Тернополі деякі батьки вважають доцільним такий збір коштів у зв’язку із недофінансуванням навчальних закладів. Зрештою, всі чесні батьки платять податки, з яких і повинне фінансуватися навчання їхніх дітей. Разом з тим цьому сприятиме й децентралізація бюджетів.

В даному випадку, представники міського департаменту, очевидно, мають з’ясувати, на які потреби класний керівник збирає кошти з класу і чи збирає їх взагалі.

джерело: topnews.in.ua, фото: school28.te.ua

Continue Reading
СТАТТІ НА ЦЮ ТЕМУ:
ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top