Колона – Cайт громадської журналістики

Скільки Рівному витратили на День молоді у 2018?

В Україні День молоді відзначається щорічно, з 1994 року. Воно проходить в останню неділю червня, і цього року припадає на 24 червня.

На відзначення Дня Молоді виділяються кошти з місцевих бюджетів міст. Журналіст сайту Колона вирішив дізнатися, у скільки цього річ обійдеться проведення Дня молоді. У 2016 році  організація Дня молоді у Рівному вартувала 34 тисячі 334 гривні та 50 копійок. Скільки цього року, читайте нижче в матеріалі.

У Рівному організацією Дня молоді займається управління у справах сім’ї молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради. Яке і давало відповідь на інформаційний запит, щодо коштів міського бюджету на організацію та проведення Дня молоді.

Вартість Дня молоді у Рівному

В загальному з міського бюджету Рівного на організацію та проведення Дня молоді було виділено 60 356 гривень 40 копійок.

На фестиваль здорового способу життя, а саме на змагання з кроссфіту, флорболу та баскетболу з 2 936 гривень та 40 копійок.

Проведення дискотеки Ореn – Air обійдеться значно дорожче. Лише на звукове та світлове забезпечення заходу та встановлення сценічної конструкції буде витрачено 45 тисяч гривень. Послуги з проведення заходу становлять 12 тисяч гривень.

20 червня Володимир Хомко з нагоди Дня молоді провів нагородження активних молодих людей, яким вручив грамоти, подяки та квіти. Вартість останніх становила 420 гривень.

 

Exit mobile version