Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

У Рівному відбудеться перший «URBAN FEST»

Головне зображення ілюстративне

Західна Україна

У Рівному відбудеться перший «URBAN FEST»

У вівторок, 11 жовтня, о 12.00 в Інформаційно-освітньому просторі InfoHub відбудеться прес-конференція, присвячена Першому фестивалю міської культури та урбаністики «URBAN FEST. RIVNE».


«URBAN FEST. RIVNE» – це поєднання вуличної культури, неформальної освіти, комунікації, квестових пригоди та обговорення нових підходів функціонування міста. Невід’ємною складовою фесту стане його соціальна складова, що спрямована на залучення коштів під конкретний проект просторового розвитку міста.


Особливе завдання «URBAN FEST. RIVNE» – оживити різні куточки міста. Дати можливість учасникам відкрити місто через дворики, паркани, вулиці, фабрики та багато інших місць, що не потрапляють нам в око щодня. Місця, які раніше не асоціювалися для нас з містом. Місця, які ми можемо оживити та наповнити новим сенсом.

«URBAN FEST. RIVNE» цього року включатиме в себе майстер-класи та ворк-шопи, вуличне мистецтво (музика, фаєр-шоу), смачну вуличну їжу та цікаві квести, презентації та спілкування.

Цього року, в рамках соціальної складової «URBAN FEST. RIVNE», планується зібрати кошти для перетворення звичайного двору біля будинку 3А на вулиці Словацького у відкритий арт-простір – оригінальний мистецький дворик «Словацького 3’ART». Дворик з новим життям стане локацією для різноманітних заходів, місцем відпочинку містян та цікавим туристичним об’єктом Рівного.

Детальніше про фестиваль Ви почуєте на прес-конференції 11 жовтня, о 12.00 у Інформаційно-освітньому просторі InfoHub. І саме ви першими дізнаєтесь детальну програму фестивалю!Коментарі
Вверх