Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

У Рівному учасники Школи журналістики підтримали армію (ФОТО)

Рівне

У Рівному учасники Школи журналістики підтримали армію (ФОТО)

У Рівному завершився освітній проект Школа журналістики “Молодь-ДІЄ” 5.0.  Крім  освітніх тренінгів учасники відвідавши школу допомогли рівненським військовим. Організатори передали гроші рівненським волонтерам батальйону ДАР.

Про це повідомляє  ГО “Молодь-ДІЄ”.

– Освітній проект вже відбувся, але радує те,  що ми також зреагували на сьогодення. Завдяки проекту ми зібрали 1100 гривень для потреб рівненських військових, – говорить співорганізатор проекту Аліна Райкович .

ФОТО: ГО “Молодь-ДІЄ”

На школі учасників мотивували йти в журналістику та розповіли наскільки це важливо на часі, коли в країні йде інформаційна війна.

Проект відвідали професійні тренери України та Рівного. Зокрема, Анрій Матвіїв, Сергій Штурхецький, Олексій Кривошеєв, Зураб Кантарія, Катерина Бутко, Юліана ТЕТ, Володимир Торбіч, Юрій Дюг та Тетяна Голубока.

Фото: ГО “Молодь-ДІЄ”

– Ми як команда, учасникам дали можливість реалізуватись у журналістиці. Після школи вони можуть  іти на стажування у рівненські видання і пробувати себе на практиці, – коментує голова ГО “Молодь-ДІЄ” Віталій Примак.

Координатор проекту Школи журналістики “Молодь-ДІЄ” редакції Cайту громадської журналістики надав підтвердження, що гроші дійшли до тих хто реально допомагає військовим.

ФОТО: Віталій Примак
Continue Reading
СТАТТІ НА ЦЮ ТЕМУ:
ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top