Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  школа журналістики

  Афіша

  У Рівному навчатимуть журналістиці

  12-13 квітня 2014 року в Рівному відбудеться Четверта Школа журналістики «МОЛОДЬ -ДІЄ», де участь можуть прийняти всі, хто цікавиться журналістикою та бажає більше дізнатись про позитивні та негативні сторони цієї унікальної професії і хоче навчитися писати якісні новини.

  Навчання буде проходити у формі тренінгів. Кожен з учасників зможе отримати базові знання з журналістики, навчитися створювати журналістський матеріал та правильно використовувати інформацію, дізнатися про особливості функціонування різних видів ЗМІ та як розвинути персональний бренд журналіста, знайти нових друзів, знайомства і просто поринути в атмосферу креативу, яка зробить ваше життя яскравішим.

  Школа журналістики у Рівному проводиться  вже не вперше. Проект розпочав своє існування у грудні 2012, протягом двох років командою активістів МГО «МОЛОДЬ-ДІЄ» успішно реалізувалися три школи , про що свідчать схвальні відгуки у соціальних мережах. На попередніх школах в якості тренерів були запрошені відомі журналісти міста Рівного: Сергій Штурхецький, Михайло Чубай, Юліана ТЕТ, Отар Довженко. На  Третю школу журналістики завітав  і поділився  секретами своєї майстерності відомий український журналіст – Мустафа Найєм, який розповів про журналістські розслідування, поділився власним досвідом в опанування професії журналіста. Ще однією гостею Школи була, журналістка, учасниця руху “Стоп Цензурі”, Наталія Соколенко.

  школа журналістики

  Випускники Школи журналістики зможуть пройти стажування на найвідоміших порталах Рівного.

  Тому не втрачайте свій шанс. Адже саме зараз триває набір учасників на Четверту Школу журналістики. Всі  бажаючі повинні заповнити анкету на сайті та неодмінно стати учасниками Школи журналістики. Набір проводиться на конкурсній основі до 4 квітня 2014 року.

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх