Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

У Львові знайшли патрони та гранати – ЗМІ

У Львові знайшли патрони та гранати - ЗМІ

Новини

У Львові знайшли патрони та гранати – ЗМІ

Патрони та гранати знайшли на вул. Городоцькій. Піротехніки перевіряють боєздатність амуніції. Це вже друга небезпечна знахідка за день.

Про схожі на патрони та гранати предмети, що знайшли на вулиці Городоцькій, 300, повідомили національну Службу безпеки. Оперативна група, що займається ліквідацією загрози, відразу вирушила в сторону торгового центру “Метро”, біля якого, власне, і знаходилися небезпечні на вигляд предмети.

СБУ та місцеве управління поліції поки що ніяк не коментували інформації про знахідку. Тим паче правоохоронці не дали коментарів щодо можливого зв’язку цієї знахідки з вилученими зранку предметами для стрільби

Як повідомили сьогодні ЗМІ Львівщини, близько 11 ранку затримали мешканця Львова, який отримував на поштовому відділення небезпечний пакунок. Поліція очікувала вилучити з нього наркотики, але всередині виявилися замасковані під ручки засоби для стрільби дрібнокаліберними набоями.

Львів -  знайшли патрони та гранати

Львів’янин, якого піймали на гарячому, віднікувався тим, що замовив ручки в Інтернеті. За його словами, призначення ручок – полювання. Проте винахідливий львів’янин не зміг пояснити для чого переробив травмпістолет, який у нього теж вилучили правоохоронці, під стрільбу бойовими патронами.

Виявилося, що цей львів’янин є активним учасником однієї з ГО у Львові, проте якої саме – управління поліції не оголосило.

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх