Колона – Cайт громадської журналістики

У Львові відмінили концерт гурту SunSay Андрія Запорожця

Львів

У Львові відмінили концерт гурту SunSay Андрія Запорожця, який було заплановано на 7 квітня. Причина відміни – проросійська позиція співака.

Відмінили концерт гурту SunSay Андрія Запорожця у Львові через заяви, які він робив під час відбору на Євробачення-2016.

Нагадаємо, що упродовж 2014-15 років Андрій подорожував російською територією з гастролями, а також відвідував окупований РФ Кримський півострів.

Крім того, Запорожець висловлював думку, що не буде відмовлятися від російської публіки, виступів на території агресора і продовжуватиме підтримувати зв’язки з культурним світом сусідньої держави.

Результатом таких заяв став протест небайдужих до агресії РФ мешканців Львова і не тільки. Зокрема, представники руху Економічний бойкот подали звернення до Львівради щодо відміни концерту. В тому числі, представники руху мотивували свої вимоги бажанням не допустити масових протестів у Львові під час концерту 7 квітня.

Що стало вирішальною причиною рішення організаторів щодо скасування концерту – достеменно невідомо. Але на сайті concert.ua, що займалася реалізацією квитків на подію, з’явилося оголошення, що концерт гурту SunSay Андрія Запорожця скасовано.

Організатори пообіцяли повернути кошти за придбані квитки усім, хто звернеться до них.

Exit mobile version