Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Львів
  Головне зображення ілюстративне

  Західна Україна

  У Львові відбудеться відкриття виставки графіки Ксенії Жижій

  Завтра, 11 травня, о 15:00 год. у Галереї Львівської національної академії мистецтв відбудеться відкриття виставки графічних творів Ксенії Жижій, студентки 4 курсу кафедри художньої кераміки ЛНАМ, що демонструє новаторський підхід до рисунку, із яким молода художниця познайомилась під час навчання за обміном у Вроцлавській академії мистецтв (Польща).

  Експозиція виставки Ксенії Жижій складається із графічних робіт, створених у 2014-2015 роках під час навчання за програмою обміну у Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu і має на меті продемонструвати широкому загалу новаторські підходи до рисунку, відмінні від звичних традицій і стандартів вищої художньої освіти. Робота велася в майстерні професора Войцеха Люпи (Wojciech Lupa).

  «Мої роботи є результатом творчих пошуків у рисунку. Комбінації різних матеріалів, ефектів та технік. Головною метою для мене був сам процес створення, в ході якого кожен рисунок збагачувався новими рисами, ефектами та фактурами. Це емоції, переживання та почуття, перенесені на папір», − зазначає молода художниця.

  Особливість проекту «Фактура» також полягає у тому, що репрезентовані графічні серії виконані художницею-керамістом із розвиненим об’ємно-просторовим мисленням, що надає цим рисункам особливої фактурності та образної виразності. Представлені роботи виконані в унікальній авторській техніці із використанням нетрадиційних графічних  засобів та інструментів, різноманітних предметів побуту: мітли, ганчірки, господарські щітки, лаки для волосся, харчові кислоти тощо.

  «Цією виставкою ми відкриваємо та утверджуємо нове ім’я у львівському мистецькому середовищі. Експозиція демонструє сучасні aрт-тенденції та розкриває творчий потенціал студентки, її сформованість та самодостатність як митця, а також свідчить про високий фаховий рівень підготовки, в якому поєднано мистецький досвід, здобутий під час навчання у ЛНАМ та Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu (Польща)», – розповіли організатори.

  Експозиція триватиме до 23 травня2016 р.

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх