Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  У Львові поклоняються найстарішому образу Христа
  Головне зображення ілюстративне

  Західна Україна

  У Львові поклоняються найстарішому образу Христа

  У Львові поклоняються найстарішому образу Христа.

  Раніше українські ЗМІ, зокрема видання “День”, повідомляли, що 30 січня у Львові на поклоніння паломникам було виставлено відому реліквію – мандиліон з Едеси.

  За ствердженнями християн, це – найстаріший образ Ісуса Христа. Цю святиню Україні віддав для поклоніння сам Папа Римський. Перебуватиме святиня у Соборі святого Юрія до середини лютого. Уже зараз охочих поклонитися святому образу так багато, що черги стоять годинами.

  Слід зауважити, що УГКЦ забезпечила першочерговий доступ для поклоніння святині військовикам із АТО, зокрема пораненим і тим, які зараз знаходяться у Львові на реабілітації. Священики також сприяють родинам загиблих в АТО. Окремо організовано і можливість поклоніння найстарішому образу Христа для людей з обмеженими можливостями. За словами капелана Львівради о. Павла Дроздяка, українці мають відчувати солідарність одне перед одним і розуміти особливі потреби.

  Цікавий той факт, що образ Христа захищений броньованим склом, а варта біля реліквії перебуває упродовж 24 годин на добу, також цілодобово ведеться відеоспостереження.

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх