Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  На Львівщині зріс показник будівництва житла
  Головне зображення ілюстративне

  Західна Україна

  У Львові планують збудувати новий мікрорайон

  18 червня поточного року відбудеться офіційна зустріч з архітектором, який займається плануванням нового Львівського мікрорайону. Зустріч буде проходити у приміщенні школи No32.

  На сайті міськради Львова зазначено, що у Львові планується будування нового мікрорайону. Думки та пропозиції жителів міста будуть враховуватися до 23 червня поточного року включно. Офіційна зустріч з головним архітектором пройде вже 18 червня.

  Детальний план території охоплює більш ніж 50 гектарів, про це пишуть новини міста Львів. Реалізувати даний проект планують не менше ніж за десять років.

  Головним архітектором є Петро Крупа. Він розказав, що у мікрорайоні зможуть проживати близько 10 тисяч жителів. На даній території, окрім житлових будинків планують збудувати школу, 4 дитсадка та парк «Архангела Михаїла». Також на даній території планують збудувати спортивний комплекс, який охоплює ТЦ та тенісні корти.

  Біля вулиці Вернадського планують побудувати лікарню, щоб обслуговувати жителів мікрорайону. На сьогодні йде процедура уточнення та виділення земельної ділянки під дані об’єкти.

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх