Колона – Cайт громадської журналістики

У Львові Андрухович з Іздриком вчитимуть молодих письменників

У Львові Андрухович з Іздриком вчитимуть молодих письменників

Відомий письменник Андрухович з Іздриком, Дерешем та іншими сучасниками розпочинають курси “молодого письменника” для починаючих митців.

Андрухович з Іздриком та іншими письменниками, відомими в Україні та за її межами, будуть вчити підростаючих митців теорії та практиці писемного ремесла. Навчальна програма, присвячена мистецтву слова, стартує 24 березня.

Про це на сторінках Львівського порталу повідомляють куратори 2-місячної програми із Центру літературної освіти.

Серед чоловіків-викладачів освітньої програми, крім Юріїв Андруховича та Іздрика, а також Любка Дереша, відзначають Тараса Прохаська, Юрія Винничука, а також Ростислава Семківа. До жіночої частини “викладацького” складу долучать Мар’яну Савку, Галину Крук, Галину Вдовиченко та Ірину Старовойт.

Крім 2-місячного курсу лекцій учасникам програми пропонують також взяти участь у відборі творів, якы увійдуть до окремого видання видавництва Електрокнига.

Підхід організаторів до справи доволі серйозний, якщо зважати на вартість програми (від 1700 до 2200 гривень). А імена лекторів говорять самі за себе.

Центр літературної освіти також анонсує майбутні заходи, а тим часом пропонує реєструватися на Курс письменницької майстерності за цим посиланням.

Exit mobile version