Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

У Луцьку демонтують вуличну рекламу

Головне зображення ілюстративне

Західна Україна

У Луцьку демонтують вуличну рекламу

Нещодавно відбулося засідання виконавчого комітету Луцької міської ради. На засіданні підіймалося питання демонтажу незаконно розміщеної реклами у місті. Директор підприємства «Луцькреклама» Олександр Ковальский нарахував 13 таких об’єктів.

Представник «Луцькреклама» зазначив, що ці рекламні об’єкти були розміщенні незаконно, тобто без певного дозволу підприємства чи міської ради. Інспектори підприємства склали листи-вимоги про усунення даних об’єктів та акти, у яких зазначений факт здійснення правопорушення.

Луцькі новини повідомляють, що майже всі рекламні щити та банери належать фізичним особам, які намагаються прорекламувати свій товар або послуги.

Як інформують інспектори, усі представлені правопорушення були нагло проігноровані. Власникам рекламних об’єктів були вислані листи, в яких йшлося про неправомірні дії та необхідність демонтажу даних об’єктів. Ці листи також були проігноровані.

В результаті цього, Луцька міська рада разом з підприємством «Луцькреклама» прийняли рішення про демонтаж 13 рекламних об’єктів, які розміщені на території міста.

Джерело: volynnews.comКоментарі
Вверх