Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  депутатів ужгородської міської ради найбільше автомобілів
  Головне зображення сайту Чесно

  Західна Україна

  У кого з депутатів ужгородської міської ради найбільше автомобілів?

  Найбільш поширеними автомобілями якими користуються депутати Ужгородської міської ради є Mitsubishi та Mercedes-Benz. Представник партії “Патріот” за 2016 рік не вказав власного доходу, а на минулих виборах тимчасово не працював, про те у його декларації вказано 10 автомобілів.

  Найбільшою кількістю автомобілів володіє представник партії “Патріот” Валерій Бабидорич. У його електронній декларації за 2016 рік, вказано 10 автомобілів. З них 4 автомобілі належить депутату особисто, один автомобіль знаходиться на праві користування, три автомобілі належить тестю декларанта, і по одному автомобілі вказано у власності дружини та тещі.

  Будучи кандидатом в депутати Ужгородської міської ради, Валерій Бабидорич, вказував що тимчасово не працевлаштований. А за 2016 рік, згідно декларації у нього відсутні доходи. Згідно з декларацією, кошти заробляла дружина депутата, яка працювала у виконавчому комітеті Ужгородської міської ради. У тещі та тестя Бабидорича доходи також відсутні.

  Іван Волошин, який є головою фракції “Європейська партія України” задекларував 5 автомобілів. З 5 автомобілів, 3 належить депутату, іншими двома автмобілями володіє його громадянська дружина.

  Досить цікавим є той факт, що у минулому році Волошин набув права власності на два автомобілі, марки LEXUS. Один позашляховик LEXUS згідно декларації вартував понад 2,7 мільйони гривень. Ця сума є вдічі більшою ніж дохід депутата за рік. Ще один LEXUS є гібридним кросовером NX300. Вартість даного автомобілю в декларації не вказана. Про те його вартість на сайтах з продажу автомобілів становить приблизно 42 тисячі доларів.

  Іван Волошин також купував автомобіль і у 2015 році, тоді він придбав автомобіль Mercedes-Benz S 500, вартість автомобіля в декларації не вказана. Про те на ринку продажу автомобілів вартість такого Мерседесу оцінюється приблизно в 40 тисяч доларів.

  Іван Якубик, який є депутатом  ужгородської міської ради від фракції “Відродження”   вказав у своїй декларації чотири автомобілі. З них депутату належить автомобіль GEELY CK та ВАЗ 21099. У власності його дружини знаходяться автомобілі Shkoda Octavia та KIA Clarus.

  У декларації Якубика вказано лише один вид доходу від підприємницької діяльності.

  Сергій Варцаба який представляє партію “Патріот” вказав в своїй декларації 3 автомобілі. Двома автомобілями депутат володіє особисто, це автомобілі  Mitsubishi Lancer X та Mercedes ML 250, який придбаний ще у 2015 році за майже півтора мільйони гривень. Дружина депутата володіє автомобілем Mitsubishi ASX. У коментарі активістам Ворцаба розповів, що автомобілем Lancer X володіє формально, так як авто продане за дорученням, а тому і вказав його в декларації.

  Володимир Химинець, який є головою фракції “Наш Край” вказав в своїй електронній декларації три автомобілі. З них депутату належить лише один автомобіль марки Audi A6. Дружині депутата належить автомобіль ВАЗ 21093, який дістався їй у спадщину, про те згідно коментаря депутата даним автомобілем користуються родичі дружини. У власності дружини знаходиться ще і Audi A6.

  Представник Батьківщини” Сергій Шанта володіє трьома автомобілями: Dacia Logan, Volkswagen Colf та Ford Fiesta. Згідно коментаря депутата, один автомобіль знаходиться виключно у його власному користуванні. На інших двох їздять його близькі родичі.

  Чесно

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх