Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Міліція офіційно стала поліцією
  Головне зображення ілюстративне

  Західна Україна

  У Чернівцях полісмени відвідали дітей неблагополучних сімей (Фото)

  Сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах, відвідали Співробітники ювенальної превенції Шевченківського відділення поліції, Служби у справах дітей Чернівецької міської ради та патрульні поліцейські міста Чернівці. Співробітники цих інстанцій провели з ними профілактичну роботу та здійснили обстеження умов проживання.

  Під час перевірки по місцю проживання родин правоохоронці виявили неблагополучну сім’ю, в якій було двоє дітей 5-річного віку. Малолітніх поліцейські помістили у притулок для дітей служби у справах дітей Чернівецької міської ради, а матір направили у Чернівецький наркологічний диспансер для проходження медичного огляду.

  Загалом у ході заходу було обстежено вісім родин, в яких батьки не виконують належним чином батьківські обов’язки. Поліцейські попередили батьків, що у разі невиконання ними своїх, обов’язків щодо виховання дітей в подальшому, їх буде притягнуто до відповідальності, передбаченої ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Під час бесіди також було наголошено про необхідність створення належних умов для повноцінного розвитку дітей.

  Крім цього, правоохоронці провели профілактичні бесіди з неповнолітніми щодо попередження скоєння ними правопорушень та відповідальність за вчинення протиправних дій. Підліткам поліцейські роз’яснили їхні законні права та розповіли як не стати жертвою протиправних дій.

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх