Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

У апеляційному суді Тернополя встановлять біометричні турнікети

біометричні турнікети
Головне зображення ілюстративне

Західна Україна

У апеляційному суді Тернополя встановлять біометричні турнікети

18 червня апеляційний суд Тернопільської області підписав договір з підприємцем, щодо закупівлі двох турнікетів котрі будуть мати біометричну систему доступу.

Про це повідомляється на сайті Наші Гроші Львів

Згадані турнікети  з біометричною системою доступ – «Класік» будуть зчитувати відбитки пальців або дані з спеціальної картки. До комплекту поставки турнікетів входять пульти для управління турнікетом Т-ПУ, контролер,  3 акумулятори, біометричний зчитувач FK F-2, 3 блоки живлення, скляний стіл та 1  блок безперебійного живлення. Загальна сума турнікетів разом з комплектацією становить 125 тисяч 761 грн. Окрім цього було придбано скляний стіл  до турнікету разом з файлотримачем за 11 505 гривень. Монтаж турнікету та пусконалагоджувальні роботи обійдуться у 28 729 гривень.

Загальна сума укладеного договору становить 165 996 гривень.

Переможцем тендеру став Іван Білиця, який є підприємцем з 2012 року.  З того часу взяв участь лише у двох тендерах від Тернопільського апеляційного суду. Обидва тендери були успішними в результаті чого було підписано два договори на загальну суму 264 тисячі гривень (враховуючи вище згаданий тендер).

Відкрити матеріал
Реклама
Loading...
Читайте також:


Коментарі
Вверх