Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Творець євромайданівської “йолки” провів тренінг у Луцьку

Луцьк

Творець євромайданівської “йолки” провів тренінг у Луцьку

Творець євромайданівської "йолки" провів тренінг у ЛуцькуТворець євромайданівської “йолки” провів тренінг у Луцьку

У Навчально-методичному центрі профспілок 25 квітня відбувся майстер-клас українського письменника, перекладача та дизайнера Іллі Стронґовського. 

“Як перестати скиглити і почати робити щось щодня” – таким мотивуючим гаслом назвав митець свою лекцію. Йшлося про його власні творчі доробки і шляхи досягнення успіху. “Вчіться бачити більше, закликав Стронґовський.Усе, що Ви робите, мусить мати більшу мету, ніж набити кишені чи здобути славу”.

Творець євромайданівської “йолки” провів тренінг у Луцьку

На початку лекції Ілля висловлював думки з приводу якості друку в сучасних українських виданнях та розповів про досвід перекладацької діяльності. В кінці він зосередив увагу на дизайнерському доробкові, зокрема, показав колажі, власні обкладинки до книг іноземних  авторів та Творець євромайданівської "йолки" провів тренінг у Луцькутворчо осмислені гасла на футболки. До речі, це саме Ілля Стронґовський подав ідею виробництва футболок з українськими написами на зразок: «Зберігайте спокій та гостріть вила».

Тренінг відбувався у формі вільного полілогу: будь-хто з присутніх міг отримати повну відповідь на питання, яке його цікавило. Більшість учасників заходу були студенти, вони з ентузіазмом доповнювали думки тренера.

Я дізналася про лекцію з інтернету і прийшла, шукаючи певної мотивації,  – розповідає Анна.Тренінг повністю виправдав мої надії: я отримала і спілкування з цікавими людьми, і натхнення на рік уперед!”

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top