Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Трупний запах оповив Чернівці (ВІДЕО)

трупний запах у Чернівцях

Новини

Трупний запах оповив Чернівці (ВІДЕО)

Органічні рештки, імовірно, людський біоматеріал, знайшли на території Чернівців. Замість поховання їх складали в бочки, а потім просто кидали в ями.

Трупний запах на території патологоанатомічного бюро і дитячої лікарні, що знаходяться поруч, відчувається на десятки метрів, а на прилеглій до нього території, поблизу дитячої лікарні, понад пів десятка ям просідають під землю. За словами Ольги Кобевко, депутата облради Чернівців, це наслідки того, що людський матеріал просто викидають на території замість того, аби поховати згідно закону.

трупний запах у Чернівцях

Депутат разом із журналістами потрапила в кабінет головного патологоанатома, щоб з’ясувати, чи правда, що на території дитячої лікарні викидаються людські рештки. Йдеться, насамперед, про тіла ненароджених і померлих новонароджених дітей. Але керівництво такі закиди заперечує. Викликали правоохоронців – ведеться слідство.

Про це стало відомо завдяки Ігору Симовонюку, місцевому патологоанатому. Він розповів, що біля дитячої лікарні було захоронено масу дитячих тіл. Він працює у відділенні упродовж семи років, але тільки зараз вирішив розповісти. Раніше, як говорить Симовонюк, він просто боявся втратити роботу.

Крім цього він розповів про жахливі умови зберігання людських решток. Детальніше – у відеосюжеті ТВА:

Continue Reading
СТАТТІ НА ЦЮ ТЕМУ:
ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top