Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

ОУЛМГ Тернопільщини отримало 10 мільйонів інвестицій

Головне зображення ілюстративне

Гроші

ОУЛМГ Тернопільщини отримало 10 мільйонів інвестицій

ОУЛМГ Тернопільщини, профільна організація лісівництва та мисливства в області, за минулий рік отримала 10 мільйонів інвестиційних вкладень. Йдеться про заяву Марії Псарюк, яка нещодавно оголосила суму надходжень до обласного управління.

Як йшлося в повідомленні, ОУЛМГ Тернопільщини отримало власні кошти державних лісових господарств. Серед вкладень зокрема найбільшу частку сформували інвестиції в придбання нових основних засобів (майже 6 мільйонів) та модернізацію старих (понад 2,2 мільйона). Крім цього, пів мільйона гривень підприємство отримало на капітальне будівництво і ще майже 200 тисяч – на купівлю нематеріальних активів.

Найбільшим інвестором ОУЛМГ стало держпідприємство із Чорткова. Місцеве лісове господарство вклало більше трьох мільйонів гривень в обласне управління. Бережанське та Кременецьке місцеві підприємства вклали приблизно по 2 мільйони, трохи менше – Тернопільське, а підприємство з Бучацького району – понад 600 тисяч гривень. Варто відзначити, нещодавно управління назвали другим в Україні по фаховому рівню працівників.

Нагадаємо, що кілька днів тому слідом за міністром агропродполітики Павленком про свою відставку оголосив і голова Української лісової держслужби.

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх