Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Тернопільська поліція зазнала кадрових ротацій (Фото)

Міліція офіційно стала поліцією
Головне зображення ілюстративне

Західна Україна

Тернопільська поліція зазнала кадрових ротацій (Фото)

Наказом т.в.о. начальника ГУ НП в Тернопільській області Олександра Богомола виконуючим обов’язки керівника Збаразького відділення поліції призначено майора поліції Олега Турлая. Натомість колишній очільник поліції Збаражчини Сергій Семенків призначений виконуючим обов’язки начальника Теребовлянського відділу поліції.

Олег Турлай за фахом юрист, закінчив Національну академію внутрішніх справ України.

У правоохоронних органах – з 2004 року. Пройшов шлях від рядового міліціонера окремої роти патрульно-постової служби міліції до заступника начальника управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Тернопільській області.

Представляючи особовому складу збаразької поліції нового керівника, Олександр Богомол запевнив, що Олегу Турлаю вистачить здібностей та умінь налагодити роботу колективу, адже суттєвих зауважень щодо його роботи на інших посадах не було. Також керманич обласної поліції подякував за службу Сергію Семенківу, зазначивши, що тепер на ньому лежить ще більша відповідальність, адже масштаби Теребовлянщини більші у порівнянні зі Збаражчиною.

Під час зустрічі з особовим складом Олег Турлай озвучив основний напрямок роботи поліції – тісна співпраця з населенням району.

Нагадаємо, Сергій Семенків раніше очолював Заліщицький райвідділ міліції та Збаразьке відділення поліції.

Про це повідомив Сайту громадської журналістики повідомили в Секторі комунікації Головного управління Національної поліції в Тернопільській області

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх