Колона – Cайт громадської журналістики

Схід і Захід України поєднало в собі рівненське подружжя

Такі різні і такі схожі. Та є дещо, що єднає попри відстані, різні мови та нав’язані стереотипи. Усе це про нас – українців. Історія про ризик, авантюризм і єдність Сходу та Заходу нашої країни в одній рівненській сім’ї – у сюжеті “першого Місцевого”.

Їхня історія, котру сама Ірина назвала “Єдині” не залишила нас байдужими. Справа не лише у незвичності й рішучості її героїв. Вони зовсім різні, але наважилися показати усім – Україна єдина.

Саме з цих перших слів, написаних на сайті знайомств і розпочалася їх історія. Вона – з Рівного, він – з Донецька. Переписка і більше нічого – ані фото, ані жодних планів на майбутні відносини. Іще за кілька місяців на її жартівливе запрошення приїжджати у гості, він відповів згодою і… приїхав.

Через певний час після першої реальної зустрічі вони зустрілися удруге. На Новий рік Сергій приїхав у Рівне, аби… освідчитися Ірині.

Батьків з обох сторін інформація про весілля шокувала. І якщо Сергієві дещо заспокоїлися після відвідин Рівного, то тато Ірини влаштував майбутньому зятеві справжній допит.

Різні мови та різні традиції не стали на заваді їх стосункам. Кажуть: головне слухати один одного, тоді порозуміння можна знайти. Нині із завмиранням серця слідкують за подіями на Сході, адже там, у Донецьку, рідні Сергія. І хоч вже тривалий час не мають з ними з’язку, вірять, що все буде добре.

Першого червня Ірина та Сергій відсвяткували сьому річницю одруження. Кажуть:

ні на мить не пошкодували, що колись наважились на таку авантюру. Особливо, коли дивляться на п’ятирічну доцю Катрусю. А ще переконані: якщо хочеш бути щасливим – боятися не треба.

Exit mobile version