Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Суспільний телеканал “Львів” повертає ОДА техніку, щоб позбутися залежності влади

Суспільний телеканал "Львів" повертає ОДА технікуСуспільний телеканал "Львів" повертає ОДА техніку
Фото з сайту suspilne.media

Західна Україна

Суспільний телеканал “Львів” повертає ОДА техніку, щоб позбутися залежності влади

Львівська філія Національної суспільної телерадіокомпанії України телеканал “Львів” кілька років використовував техніку ОДА, яку зараз повертає, щоб позбутися технічної залежності від влади.

Про це повідомляється на сайті Суспільного.

Згідно слів т. в. о менеджера Львівської філії ПАТ «НСТУ» Наталії Степанової у процесі повернення техніки не виникало загроз для ефіру. Для цього з обох сторін була дотримана необхідна документальна процедура.

Впродовж кількох років Львівська філія використовувала техніку ОДА, загальною вартістю 2,5 мільйони гривень. Дане користування було передбачене згідно восьми договорів укладеними між облдержадміністрацією та колишньою державною телерадіокомпанією впродовж 1999-2013 років. 31 грудня 2014 року закінчився термін дії останнього з цих договорів.

Зважаючи на це центральна дирекція ПАТ “НСТУ” зверталася до Львівської облдержадміністрації з пропозицією передачі обладнання з комунальної власності у державну та розглянути питання викупу техніки телерадіокомпанією, або ж продовжити договори по користуванню. Натомість Львівська ОДА звернулась до філії з вимогою повернути надану техніку.

Після чого було проведено інвентаризацію обладнання, над якою працювала створена комісія з представників Львівської облдержадміністрації  та працівників львівської філії ПАТ “НСТУ”.

Львівській ОДА уже повернули  центральну ефірну апаратну телебачення та деяку суміжну техніку на загальну вартість 1 553 500 гривень. Договір згідно якого ОДА передавала дану техніку львівській філії закінчився 1 січня 2015 року.

Цифрова центральна апаратна забезпечувала трансляцію ТРК Львів на каналі “Т2” та в інтернеті. Для того, щоб уникнути загрози пов’язаних з вимушеними перервами трансляції каналу ТРК Львів, було прийнято рішення для облаштування власними силами нової цифрової апаратної, для цього було необхідне додаткове обладнання, про те це питання було вирішене за допомогою технічних служб Центральної дирекції ПАТ “НСТУ”.

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх