Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Медіа-кава у Луцьку: Лотами будуть відомі прес-аташе та журналісти
  Головне зображення ілюстративне

  Новини

  СУПЕР-АКЦІЯ від ДАРу! Продаються зустрічі з волонтерами, чиновниками, зірками…

  «Посиденьки з волонтерами»з такою цікавою назвою вже майже 2 місяці відбувається благодійний аукціон у соціальній мережі Facebook.

  Організовуючи акцію Посиденьки з волонтерами, волонтери групи «Допомога армії-Рівне» проводять посиденьки, зазвичай, за екраном монітора, виставляючи нові лоти. Ними можуть бути відомі і цікаві особистості, як рівняни, так і зірки всеукраїнського масштабу. Будь-хто може купити зустріч з ким забажає. В якості лоту до акції долучилося вже майже 100 учасників. Це волонтери, військові, чиновники, журналісти, викладачі, громадські активісти, музичні гурти та інші.

  «Посиденьки з волонтерами» - з такою цікавою назвою вже майже 2 місяці відбувається благодійний аукціон у соціальній мережі Facebook

  Мінімальна ставка – від 50 до 1000 гривень (звичайний лот – 50 гривень; парний лот – 100 гривень; музичний гурт чи колектив якогось закладу – 150 гривень; супер-лот – 1000 гривень). Продано вже понад 80 лотів. Найдорожчим супер-лотом став заслужений майстер спорту України, силач Василь Вірастюк. Зустріч з ним купили за 12 121 гривню.

  «Посиденьки з волонтерами» - з такою цікавою назвою вже майже 2 місяці відбувається благодійний аукціон у соціальній мережі Facebook

  Нещодавно в якості супер-лоту також було продано соліста музичного гурту «ТІК» Віктора Бронюка. Зустріч з ним купив голова ГО «Рівненський громадський контроль» Дмитро Якимець за 2000 гривень.

  Перейти на сторінку благодійного аукціону

  На іншій сторінці у соцмережі Facebook волонтери проводять ще один подібний аукціон. Але на ньому в якості лоту виставляють цікаві та оригінальні вироби ручної роботи, сувеніри, прикраси (підвіски, браслети, фото рамки, записники, годинники, навіть ікони та інше) чи послуги (тайський масаж, відпочинок у лазні, ремонт автомобіля та інші).

  «Посиденьки з волонтерами» - з такою цікавою назвою вже майже 2 місяці відбувається благодійний аукціон у соціальній мережі Facebook.

  За словами співорганізатора благодійних аукціонів Олександра Безощука, під час акції вже зібрано понад 80 тисяч гривень. Усі кошти підуть на потреби бійців АТО.

  Перейти на сторінку благодійного аукціону Допомога армії – Рівне

  Автор: Юлія КОРЕЦЬКА

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх