Колона – Cайт громадської журналістики

Суд відхилив касаційну скаргу фірми “Офіс-дизайн” до Рівненської міської ради

У середу 8 листопада у Вищому господарському суді Києва відбувся розгляд касаційної скарги рівненської фірми “Офіс-дизайн” до Рівненської міської ради.

Фірма “Офіс-дизайн” намагалася отримати право власності на земельну ділянку в парку Слави, посилаючись на сфальсифіковану експертизу, у якій вказано, що на ділянці існує будівля, яка належить забудовнику.

Про те Вищий господарський суд України відхилив касаційну скаргу забудовника, що дає змогу зберегти територію парку у власності міста, інформацію повідомляють новини міста Рівне.

Відео з судового засідання, щодо неіснуючої ділянки у рівненському парку Слави, оприлюднив громадський активіст Андрій Токарський:

На судовому засіданні були присутні активісти неформального, неполітичного об’єднання “Захистимо Рівне”, які підтримували Рівненську міську раду під час суду. Також активісти провели у Києві  акцію “Рівняни проти не законного захоплення землі у рівненському парку на пагорбі Слави”. Акція відбулася біля Вищого госпосподарського суду України, перед початком судового засідання. Відео опубліковано Андрієм Токарським:

Нагадаємо, що 7 листопада, за день до судового засідання, активістами “Захистимо Рівне” була проведена акція біля поліції Рівненщини. Учасники акції хотіли почути звіт від поліції Рівненщини, щодо слідства пов’язаного з рівненським парком Слави.

Exit mobile version