Колона – Cайт громадської журналістики

Суд депутатів проти міського голови Рівного перенесли

Статки та біографія новопризначеного судді Радивилівського району

Сьогоднішній суд депутатів проти міського голови було перенесено на 19 квітня. Депутати вимагають переформатування виконкому.

Суд депутатів проти міського голови Рівного став наслідком порушень Володимиром Хомком процедури створення виконкому. Принаймні, так стверджують депутати Рівнеради від трьох фракцій – УКРОП, РПЛ, Громадський контроль, які й позиваються в суд.

Фото: charivne.info

Але вирішити питання в залі суду сьогодні не вдалося, зокрема через те, що не всі учасники процесу з’явилися на слухання.

Таким чином на слухання не з’явилися Роман Яворський, Святослав Євтушенко, Роман Стасюк, Олексій Муляренко та Олексій Хмилецький. З усього списку неналежним чином був повідомлений тільки Святослав Євтушенко, хоча дивно, як представники зацікавленої сторони (перший номер списку Громадського контролю та депутат фракції Роман, головний радикал міста Стасюк) могли проігнорувати засідання, на якому були присутні голова фракції ГК Святослав Стельмащук та радикал Володимир Кудрін.

Ймовірно, сторони не надто добре готові до судового процесу. З іншого боку представник позивачівЮрій Дремлюг запевнив, що перенесення слухань тільки на руку його клієнтам. За його словами, засідання виконкому за тиждень до суду буде хорошим приводом персонально вручити повістки тим, хто не з’явився сьогодні.

Відтак суддя Олена Першко перенесла засідання на 10 годину 19 квітня, посилаючись на те, що інформація про вручення повісток в суд його учасникам відсутня.

Exit mobile version