Колона – Cайт громадської журналістики

Студенти Рівненщини: Допомогти так легко!

На днях студенти Рівненщини завершили благодійну акцію до свята Великодня 20 квітня 2014 року: “Великоднє щастя. Допомогти так легко” та передали гроші до дитячого онкологічного відділення.

– У вашому проекті значиться, що було 3 ініціатори від студентів РДГУ, але кому саме із вас прийшла думка, що потрібно якось допомогти діткам?

– Я давно говорила про те, що давайте зберемо гроші для онкогематології, але сама я не знала як почати. Вадим відкликнувся і Яна, тоді ми провели 1 акцію суто на нашому історико-соціологічному факультеті, зібрали 715 грн – мало. Вирішили потім повторити. І на Пасху повторили, – відповіла Оксана Кононенко.

– Хто вам допомагав у здійсненні цієї місії?

– В моїй практиці це друга акція, тому ще потрібно багато над чим працювати. Організатори акції – студенти 3-х факультетів РДГУ: історико-соціологічного, факультету іноземної філології та факультету української філології. Автор проекту акції – Білотіл Вадим (РДГУ). Організатори: Кононенко Оксана (РДГУ), Головачик Тетяна (РДГУ), Костюк Тетяна (РДГУ), Іванна Дячук (РДГУ), Ольга Рибачок (НУ “Острозька академія”), Андрій Токарчук (РІ КУП НАНУ), Захарчук Яна (РДГУ).

У рамках акції був проведений благодійний концерт Соїч Вікторією – (художньо-педагогічний факультет) та Кальчишиною Катериною – (музично-педагогічний факультет). Працювало над акцією близько 30 інформаційних координаторів-волонтерів, які збирали кошти (в більшості це були старости груп факультетів) у таких вузах як РДГУ, Національний університет “Острозька академія”, РІ КУП НАНУ та ін., ну, і, звісно, рівняни.

Основна мета проекту вцілому та окремих акцій – збір коштів на лікування дітей та необхідних і корисних речей в онкогематологічне відділення обласної дитячої лікарні (Адреса: м. Рівне, вул. Київська 60).

Найбільшу суму зібрала волонтерка Головачик Тетяна, факультет іноземної філології РДГУ – 1888 грн. Загальна зібрана сума – 5901 грн, 800 грн були переданні трішки раніше на термінове лікування дівчини Олександри (ці гроші зібрали студентки факультету української філології та учасниці конкурсу “Філолог-практикант року”).

Решта грошей передано на баланс благодійного фонду (5101 грн) і будуть використанні для придбання шприцевого дозатора, який коштує близько 9 тис. грн (спільними зусиллями постараємось дозбирати потрібні кошти). Особиста подяка благодійному фонду “Скарбниця Надії” та її представнику Мар’яні Реві за допомогу.

Дякуємо за інформаційну підтримку Erve.ua.

На акції “Великоднє щастя. Допомогти та легко!” ми не зупиняємось і запрошуємо до реалізації нових проектів.

Маленькі пацієнти онкогематологічного відділення обласної дитячої лікарні теж чекають свята. Щоденно у них нескінченна кількість процедур, обстежень, ін’єкцій, крапельниць. Хвороба не залежить від днів тижня, погоди, свят. Але діти, перебуваючи тривалий час в лікарні, завжди залишаються дітьми – а їм так хочеться свята. Маленьким пацієнтам і їхнім батькам хочеться вірити, що це свято буде ще багато разів у їхньому житті. І ця віра надає їм сили боротися з хворобою.

Також, якщо серед рівнян є бажаючі допомогти студентам здійснити заплановане – перераховуйте гроші на номер карти ПриватБанку  № 5168 7572 3426 0216 Кононенко Оксана Валеріївна.

Exit mobile version