Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Студенти просять не позбавляти їх стипендії

Уряд призначив стипендії студентам з Рівненщини
Головне зображення ілюстративне

Західна Україна

Студенти просять не позбавляти їх стипендії

На сайті електронних петицій до Президента України, зареєстровано звернення з проханням не допустити позбавлення стипендій.

У тексті петиції просять не допустити позбавлення стипендії студентів не пільгових категорій. Обгрунтовуючи це тим що це чи не єдиний дохід який студенти витрачають собі на харчування. А також автор петиції обгрунтовує право отримання стипендії закон України про Вищу освіту.

Автором петиції є Фантаєв Віктор, який зареєстрував петицію 11 вересня. На даний момент її підтримало 240 осіб з необхідних 25 000. До кінця збору підписів залишився 91 день.

Підтримати звернення можна тут.

вамуц

Нагадаємо раніше Міністерство фінансів повідомило Міністерство освіти і науки, що на наступний бюджетний рік видатки на стипендію передбачені тільки для учнів та студентів із числа дітей-сиріт, дітей-інвалідів І-ІІІ групи, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України “Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям”, а також, аспірантам та докторантам.

Відкрити матеріал
Читайте також:
Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх