Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Головне зображення ілюстративне

  Поради

  Як стати ідеальною коханкою своєму чоловікові?

  Жінці не складно судити про те, наскільки в ній зацікавлений її чоловік, по знакам уваги: ​​вони можуть бути як матеріальні, так і не дуже. Але чи знаєш ти, що представники сильної половини людства використовують зовсім інший підхід в даному питанні? Інструмент, за допомогою якого вони вимірюють якість ваших відносин, – це сексуальне життя! Як зачарувати, зачарувати і відключити опцію «задивляється на інших»? Дізнайся прямо зараз!
  Звичайно, кожен чоловік індивідуальний, проте це зовсім не означає, що немає універсальних способів змінити ваше інтимне життя на краще. Як правило, більшість представників сильної половини мріють про одне й те ж.

  Як стати ідеальною коханкою своєму чоловікові?

  Джерело: www.dobrenok.com

  Розмови в ліжку

  Ніщо не дратує в ліжку чоловіків так, як нескінченні жіночі розмови. В принципі, чоловікові можуть заважати жіночі розмови та на кухні теж, але спальня – це їх територія влади, де жінка повинна мовчати. Пообіцяй собі не вести серйозних розмов в спальні, навіть якщо тобі дуже хочеться обговорити, як він був не правий. Фраза «Дорогий, нам потрібно поговорити» – все одно що професійний кілер, вбивця чоловічого лібідо.

  Дихай глибше, ти схвильована

  У спальні все ж повинні бути двоє, а не він, вона, його бос, її однокласники, френди або фан-клуб Тіматі та інші віртуальні перешкоди реальної інтимної близькості. Перевірка корпоративної пошти ночами і «зависання» в соцмережах ой як не йдуть на користь Вашим відносинам. Звичайно, гаджет при бажанні можна відкласти в сторону. А що робити, якщо життя за планом вбудована в підкірку? Найприродніший спосіб переключитися – почати стежити за своїм диханням. Основний принцип звучить так: «поверхневе» дихання змушує нас думати, а диафрагмальное – відчувати. Отже, зосередься на тому, що відбувається тут і зараз.

  Готовність №1

  Будь-якому чоловікові важливо відчувати себе бажаним, інакше який же він чоловік? Чисто теоретично жодна жінка з цим твердженням сперечатися не буде. Але теорія далеко не завжди збігається з практикою і буквально руйнує фундамент міцних відносин. Судіть самі: сексологи помітили, що лібідо жінок, які страждають від порушення гормонального балансу, майже в два рази нижче, ніж у жінок, які не відзначають таких симптомів, як ПМС і перепади настрою в «ці дні». На щастя, в наші дні це не вирок. М’яко і дбайливо допомогти підтримати гормональний баланс організму, так би мовити, «підстелити соломки», допоможуть вітамінно-мінеральні комплекси, розроблений з урахуванням особливостей жіночого циклу і принципів циклічної вітамінотерапії. Це той самий випадок, коли вітаміни п’єш ти, а позитивний ефект від прийому поширюється і на чоловіка, який починає відчувати себе альфа-самцем. Чим не приворот?

  Найчарівніша і найпривабливіша

  Будь-якому нормальному чоловікові (патологічні ревнивці, за якими плаче зустріч з психотерапевтом, не береться до уваги) подобається знати, що він зустрічається з привабливою особою, яка викликає інтерес у інших. Нехай в твою сторону дивляться інші мачо, – кокетуй і не виключай флірт зі свого життя навіть при наявності постійного супутника. Це додасть відносинам еротичний драйв. Тільки не сприймай це як керівництво до дії, ми говоримо лише про флірт, який підніме твою самооцінку.

  Все у ваших руках

  На жаль, більшість чоловіків від природи полігамні. І зазвичай рутинні відносини можуть викликати нудьгу і штовхнути його на пошуки пригод. Щоб цього не сталося, навчіться відверто говорити зі своїм чоловіком і пробувати разом з ним щось нове, незвичне для вас обох. Нехай для початку це буде твоя ініціатива, не варто цього соромитися. Як тільки твій чоловік зрозуміє, що ти готова до експериментів у вашій любовній подорожі, то жоден курорт на стороні його більше не зацікавить.

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

   09.01.2024
   06.11.2023
   02.11.2023
   24.09.2023
   03.10.2022
   21.08.2022
   03.05.2022
   20.04.2022
   08.03.2022
   27.05.2021
   23.05.2021
   30.04.2021
   29.04.2021
   01.04.2021
   Вверх