Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Головне зображення ілюстративне

  Технології

  Starliner – офіційна назва багаторазової комерційної космічної капсули

   

  Торік компанія Boeing уклала контракт з NASA і приступила до створення комерційного космічного корабля CST-100. Ця капсула призначена для запуску за допомогою ракетоносіїв різних типів. Тепер же Boeing перейменувала капсулу, її нову офіційну комерційна назва – Starliner.Starliner - офіційна назва багаторазової комерційної космічної капсули від Boeing

  Нагадаємо, капсула Starliner здатна вмістити до семи астронавтів і зможе використовуватися повторно до 10 разів, при часу знаходження в космосі 210 днів за один політ. У NASA вже розповіли, де буде здійснюватися виробництво Starliner. Boeing зайняла цех в одному з колишніх ангарів технічного обслуговування космічних кораблів Space Shuttle в Космічному центрі імені Кеннеді у штаті Флорида. У ньому космічні кораблі Space Shuttle проходили технічне обслуговування та підготовку в проміжку між місіями. Раніше ця будівля називалося Orbiter Processing Facility-3, а тепер отримало назву The Boeing Company’s Commercial Crew and Cargo Processing Facility.

  Для нових потреб цех був істотно переобладнаний, тепер він більше схожий на виробниче приміщення, що має площу понад 30 тис квадратних футів (близько 2,8 тис м2) і містить більше 150 видів устаткування. На зовнішню стіну будинку нанесено зображення Starliner.

  Перший тестовий політ космічної капсули Starliner повинен відбутися в 2016 році, а перший комерційний запуск запланований на 2017 рік. Однак у випадку урізання бюджетного фінансування запуск може бути перенесений на +2018 рік.

  Джерело: The Verge

  Відкрити матеріал


  1 Кометар

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх