Колона – Cайт громадської журналістики

Як “святкуватиме” Луцьк державні свята та День міста

Журналісти сайту громадської журналістики дізналися скільки витратять з бюджету Луцька на проведення державних свят і дня міста.

У відповідь на запит журналістів щодо витрат з міського бюджету на проведення заходів присвячених до Дня прапора, Дня Незалежності і Дня міста, надійшла відповідь з виконавчого комітету Луцької міської ради, у якому надіслали кошторис витрат на проведення заходів. Так загальна сума становитиме 189 тисяч 500 гривень.

У кошторисі вказано ряд видатків, які фінансуватимуть з міського бюджету Луцька.

Орієнтовно 10 тисяч гривень планується витратити на придбання вінків, та квітів для покладання до пам’ятників та пам’ятних знаків на території міста. Шість тисяч планується виділити на звукотехнічне забезпечення заході. Виготовлення поліграфічної продукції: афіш, запрошень, програм, тощо 21 500 грн. На придбання сувенірної продукції приблизна сума витрат становить 38 000. Придбання пам’ятних подарунків – 10 000. Придбання прапорці – 8 тисяч. На розробку і налагодження світлодіодного екрана з бюджету виділять приблизно 25 тисяч гривень, а на його оренду 12 тисяч. Харчування делегатів та учасника урочистих заходів обійдеться “в небагато немало” 40 тисяч гривень, а на їх проживання 7 000.

Так,  загальна потреба у коштах становить 189 500 гривень.

Проте це лише орієнтовна сума, так як це всього кошторис, насправді ж сума витрачених коштів може збільшитися, або ж навпаки зменшитися.

Exit mobile version